× VÍTEJTE V SEZÓNĚ 2016! ×

Sezóna 2016 začala a rozhodně máme co překonávat a na co navazovat, neboť jsme toho loni zvládly vpravdě mnoho – vydaly jsme desku, z hlavního pódia jsme otevřely sobotní Masters of Rock, předskočily jsme Girlschool, Adamovi Bombovi, Loudness, Blazeovi Bayleymu a Třem Sestrám, pokřtily jsme desku s Michalem Pavlíčkem, Milošem Meierem, Supicí a Standou Rubášem, a navíc nám z toho vznikl nový videoklip. A to vůbec není blbý! :)

I letošek se nám rýsuje převelice hezky. Už teď můžeme potvrdit, že 28. dubna se opět objevíme v pražském klubu Vagon, kde oslavíme své už třetí narozeniny (čili už umíme chodit, mluvit a trochu číst), na léto máme potvrzený Rockfest Dačice a kolínský Natruc a co se podzimu týče… to si ještě necháme pro sebe, ale rozhodně to bude velký a zdá se, že se podíváme za kanál La Manche. Kam přesně? Kdy? S kým? Včas se dozvíte.

Kromě toho usilovně děláme na nových písničkách a jestli je chcete slyšet naživo ještě předtím, než je nahrajeme a vydáme (ano, i to je v plánu:)) podívejte se do sekce Koncerty a stavte se.

Těšíme se, uvidíme se!

× AG ×× Starší INFO zprávy najdete zde. ×