× Vítáme všechny příchozí! ×

Sezóna 2015 se nám chýlí ke konci a ačkoliv by bylo na místě bilancovat až na úplném sklonku roku, my si to dovolíme již teď – jinak na něco zapomeneme, protože letošek s sebou přinesl opravdu hodně důležitých momentů, které vám nyní přinášíme v krásném a doufejme přehledném shrnutí:

1) Návrat Kajdy ze všech různých světových vod a její následné povýšení v rámci kapely z úvazku částečného na úvazek plný, jelikož jinou bubenici už prostě nechceme.
2) Start ‚crowdfundingových‘ kampaní na Startovači a Pledgemusic, kde jsme s odstupem asi dvou týdnů vybíraly finance na natáčení debutového CD. Povedlo se a o mnoho lépe, než jsme čekaly – dodnes jsme z toho naprosto hotové a nesmírně vděčné všem příznivcům.
3) Koncert s Girlschool. Kromě splnění Nikyna dávného snu nám to přineslo také plnou Novou Chmelnici a poměrně dost nových fanoušků; taky super recenze a ‚dostání se‘ do povědomí tuzemských rockových posluchačů, novinářů, muzikantů, apod.
4) Focení na obal alba, o kterém už jsme věděly, že se bude jmenovat Dirty And Dangerous. Aparátu se ujal Allan Šubert a perličkou ze zákulisí je, že se fotilo v suterénu areálu BesNet na Novodvorské, v tamějším protiatomovém krytu.
5) Nahrávání naší debutové desky Dirty And Dangerous ve studiu Hostivař za zvukařského a částečně producentského vedení Zdeňka Šikýře a Davida Pavlíka. Místo rozsáhlého ohlédnutí se dnes zmůžeme spíše na pár klíčových slov a frází: Kafe, dovezené obědy z bistra Krokodýl, kafe, stokrát Triple Game, sezení, ladění, sbory v Let’s Get Wasted, kafe, míchačky do noci, neuvěřitelný pocit na konci.
6) Masters of Rock – start soboty na hlavním pódiu. Zásadní to moment, tisíce (asi čtyři a půl) metálistů vzhůru už v deset hodin, kdy jsme my spustily první tóny. Velká zkušenost na velkém festivalu a pokud tohle prosím čte někdo z Pragáče, anebo jiné agentury, tak bychom si to klidně daly zase a určitě ještě líp!
7) Dva koncerty v Německu. Není co dodat, náš dvorní německý pořadatel Kajo je prostě machr a Sommer Party i Eich Kult se už pomalu stávají naší tradicí.
8) Křest alba Dirty And Dangerous. Poměrně nedávná záležitost, při pomyšlení na niž nám srdce plesají a oči dojetím vlhnou. Plný Vagon, skvělý set Lili Vilit, skvělý set náš, velký zájem o merchandise a hlavně – Supice ze Tří Sester, Standa Rubáš z Beatu, Miloš Meier a Michal Pavlíček, kteří naši prvotinu pokřtili. Milda a Supice s námi v rámci koncertu i hostovali (Let’s Get Wasted a Will To Kill) a to k velkému a hlasitě najevo danému nadšení všech přítomných. Klip z celé akce je taky super, dejte si ho na YouTube a my děkujeme Djamymu Kandoussimu.
9) Předskakování Adamu Bombovi, Loudness, Blaze Bayleymu a Třem Sestrám… co dodat, je to vždycky paráda a velká čest otevírat večer takovým muzikantům.
10) VY. Je vás daleko víc než před rokem a my si toho moc vážíme. Doufáme, že příští rok to celé posunume zase někam dál… kam, to ještě nevíme, ale na druhou stranu, nevěděly jsme to ani před rokem. Na Silvestra nás čeká poslední letošní koncert a pak už se budeme chystat na sezónu další.

Velké poděkování vám všem posílají The Agony!× Starší INFO zprávy najdete zde. ×