× Koncerty, které už nestihnete ×

2017
18. 11. 17 Assen (NL), New Café Image NL Fall Tour 2017
So, 23:30 New Café Image , Rolderstraat 8A, 9401 AS Assen, Netherlands mapa
+ kapely:
Plakát
16. 11. 17 Emmen (NL), Ons Cafe NL Fall Tour 2017
Čt Ons Cafe , Peyserhof 14, Emmen, Netherlands mapa
+ kapely:
Plakát
 7. 10. 17 Rocktober, Grossschönau (DE)
So Gemeindefeuerwehr Großschönau mapa
+ kapely:
 9. 9. 17 Červený Kameň Slovenské hrady
So, 22:30 Červený Kameň (Pezinok) mapa
+ kapely: Arakain, Desmod, IMT Smile, Olympic,..
 9. 9. 17 Metalová Miss 2017, Dolní Bousov (MB)
So, 10:00 Metalová Miss 2017 , Dolní Bousov, autokrosová trať mapa
+ kapely: Debustrol, Kryptor, De Bill Heads, Alžběta,...
 2. 9. 17 Ústí nad Labem, Fírfest
So, 17:00 Fírfest , letní kino, Winstona Churchilla, Ústí n L mapa
+ kapely:
 2. 9. 17 Bezděz České hrady
So, 11:30 Bezděz mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
26. 8. 17 Mini Rock Festival, Hostivice
So, 19:00 Hostivice, hřiště pod hrází Litovického rybníka mapa
+ kapely: Ampér, Silver Springs,... dobrovolné
26. 8. 17 Bouzov Moravské hrady
So, 11:30 Bouzov mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
19. 8. 17 Hradec nad Moravicí Moravské hrady
So, 16:00 Hradec nad Moravicí mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
11. 8. 17 Veveří Moravské hrady
Pá, 20:00 Veveří mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
 5. 8. 17 Krásnolipská nádhera
So, 18:30 Krásná Lípa , Křenické náměstí mapa
+ kapely: Surovej Stefan, Rastafidli Orkestra..
Plakát
 4. 8. 17 Rožmberk nad Vltavou České hrady
Pá, 18:00 Rožmberk nad Vltavou mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
29. 7. 17 Švihov České hrady
So, 18:00 Švihov mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
29. 7. 17 Keep Respect, Kladruby
So, 13:00 10. ročník Keep Respect , Kladruby u Vlašimi mapa
+ kapely:
22. 7. 17 Přešovice, Bořikovák fest
So, 18:30 Bořikovák fest , Přešovice 34, okres Třebíč mapa
+ kapely: Doga, Kern, Curlies, K2, Monna, Lidopop,... 200,-
22. 7. 17 Kunětická hora České hrady
So, 11:30 Kunětická hora mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
15. 7. 17 Žebrák-Točník České hrady
So, 11:30 Točník mapa
+ kapely: Horkýže slíže, Arakain, Wohnout, Visací zámek, Vypsaná fixa,..
  1. 7. 17 Assen (NL), New Café Image NL Tour 2017
So New Café Image , Rolderstraat 8A, 9401 AS Assen, Netherlands mapa
+ kapely:
  1. 7. 17 Emmen (NL), Huize Spoorloos NL Tour 2017
So Huize Spoorloos , Wilhelminastraat 33, 7811 JC Emmen, Netherlands mapa
+ kapely:
 30. 6. 17 Assen (NL), New Café Image NL Tour 2017
New Café Image , Rolderstraat 8A, 9401 AS Assen, Netherlands mapa
+ kapely:
 30. 6. 17 Leeuwarden (NL), The Morgue NL Tour 2017
The Morgue , Jelsumerstraat 43, 8917 EM Leeuwarden, Netherlands mapa
+ kapely:
 29. 6. 17 Dordrecht (NL), Door NL Tour 2017
Čt, 20:00 Door , Voorstraat 142-144, 3311 ES Dordrecht, Netherlands mapa
+ kapely:
24. 6. 17 Praha, Jižák
So, 20:00 mc Jižák , Matúškova 831/1, Praha 4 mapa
+ kapely: Deliver, Fancy Foxx
 9. 6. 17 Rokytná fest
Pá, 18:00 Rokytnice nad Rokytnou mapa
+ kapely:
26. 4. 17 4. narozeniny The Agony
St, 21:00 Vagon , Národní 25, Praha 1 mapa
+kapely: Syndrom 130,-
14. 4. 17 Hradec Králové, U Bejka
Pá, 20:00 U Bejka , Hradec Králové
+kapely: Motörhead Revival
 9. 4. 17 Praha
Ne, 20:00 Vagon , Národní 25, Praha 1 mapa
+ kapely: Shameless, Nasty Ratz 299,-
Plakát
 8. 4. 17 Teplice, KNAK
So, 20:00 KNAK Teplice , Rooseveltovo náměstí 3, Teplice mapa
+ kapely: Shameless, Destroyself 299,-
Plakát
17. 3. 17 Kolín, U Vodvárků
Pá, 21:00 U Vodvárků , Veltrubská 330, Kolín mapa
+ kapely: KISS Moravian Girls 130,-
 8. 3. 17 Praha, Pivovar Lužiny Unplugged
St, 20:00 Pivovar Lužiny , Archeologická 2256/1, Praha 5 mapa
+ kapely:
24. 2. 17 Liberec, Bunkr
Pá, 20:00 klub Bunkr , Tržní náměstí, Liberec mapa
+ kapely: Debustrol
23. 2. 17 Praha, Jižák
Čt, 20:00 mc Jižák , Matúškova 831/1, Praha 4 mapa
+ kapely: Debustrol
18. 2. 17 Chrudim, R Klub
So, 20:00 R Klub , Průmyslová 647, Chrudim mapa
+ kapely: Debustrol
17. 2. 17 Č. Budějovice, mcFabrika
Pá, 20:00 mcFabrika , Jeronýmova 6, České Budějovice mapa
+ kapely: Debustrol
14. 2. 17 Praha, Cross Club
Út, 20:00 Cross Club , Plynární 1096/23, Praha 7 mapa
+ kapely: Nasty Ratz, Janesession, Wosa
14. 1. 17 Karlovy Vary, Slash Bar
So, 20:00 Slash Bar , S. K. Neumanna 345/2, Karlovy Vary mapa
+ kapely:
2016
16. 12. 16 Varnsdorf
Pá, 20:00 Homegrown-Club ("Skleník") , Karlova 2724, Varnsdorf mapa
+ kapely:
11. 12. 16 Přerov BabskejROCKfest
Ne, 16:00 náměstí T. G. Masaryka mapa
+ kapely: Loretta, KISS Moravian Girls Zdarma
Plakát
7. 12. 16 Vagon BabskejROCKfest
St, 21:00 Vagon , Národní 25, Praha 1 mapa
+ kapely: Loretta, Kapriola, KISS Moravian Girls
Plakát
26. 11. 16 Kolín BabskejROCKfest
So, 20:00 Městský společenský dům, Zámecká 109, Kolín mapa
+ kapely: Loretta, Kapriola, KISS Moravian Girls
Plakát
23. 11. 16 Brno
St, 20:00 Klub Melodka , Kounicova 20, Brno mapa
+ kapely: Fancy Foxx
19. 11. 16 De Westereen, NL Nizozemsko
So, 21:00 Badhus , Sportloane 2b, 9271 VN Zwaagwesteinde mapa
+ kapely: Captain Disco, Bad Speed Boys € 7,50
Plakát
19. 11. 16 Jubbega, NL Nizozemsko
So, 15:30 Kompenije ROCK , Ericalaan 24, Jubbega mapa
+ kapely:
18. 11. 16 Almelo, NL Nizozemsko
JB Studio , Bornsestraat 384A, Almelo mapa
+ kapely:
12. 11. 16 Olomouc BabskejROCKfest
So, 20:00 Artum centrum , Sokolská 586/7, Olomouc mapa
+ kapely: Loretta, Kapriola, KISS Moravian Girls
Plakát
11. 11. 16 Ostrava BabskejROCKfest
Pá, 20:00 Barrák music club , Havlíčkovo nábřeží 28, Ostrava mapa
+ kapely: Loretta, Kapriola, KISS Moravian Girls
Plakát
5. 11. 16 Velim
So, 20:00 Sokolovna mapa
+ kapely: Telegraf
17. 9. 16 Rockfest Bělá
So, 21:00 Bělá (u Ledče nad Sázavou) , Kulturní dům mapa
+ kapely: Debustrol, Black Bells, Aggressive Tyrants, Koczkopes 200,-
Plakát
17. 9. 16 Mini Rock Festival, Hostivice Zrušeno
So, 16:00 Hostivice, hřiště pod hrází Litovického rybníka mapa
+ kapely: Ampér, Captain Pyro, Badys,... dobrovolné
Plakát
15. 9. 16 Praha
Čt, 19:00 Modrá Vopice, Spojovací 12, Praha 9 mapa
+ kapely: Loretta 150,-
Plakát
31. 8. 16 Praha, Vilém ČOK: křest desky Zbožňuju tvou buchtu
St, 19:30 Modrá Vopice, Spojovací 12, Praha 9 mapa
+ kapely: Kapriola, Bypass
Plakát
  6. 8. 16 Natruc Kolín
So Kmochův ostrov mapa
+ kapely: Arakain, Tata Boys, Mandrage, PSH, ATMO Music a další
30. 7. 16 11. Rockfest Dačice
So, 13:00 Zámecký amfiteátr, ul. V Kaštanech, Dačice mapa
+ kapely: Arakain, Harlej, Visací Zámek, Kreyson, Doga, Dymytry, Pipes and Pints
Plakát
  9. 7. 16 Motofest Clowns Most
So 21:00 Most, Čepirohy mapa
+ kapely: Loco Loco
Plakát
21. 5. 16 Paběnice
So 20:00 Sokolovna Paběnice mapa
+ kapely: Derby
28. 4. 16 3. narozeniny The Agony
Čt, 21:00 Vagon , Národní 25, Praha 1 mapa
+kapely: Loretta 130,-
23. 4. 16 Biker Weekend 2016
So, 20:00 Zámek Horní Libchava , okr. Česká Lípa mapa
+ kapely: Attack The Hero, Area Core ZDARMA
Plakát
15. 4. 16 Kroměříž ZRUŠENO
Pá, 21:00 Slady , Na Sladovnách 1576/1, Kroměříž mapa
+ kapely: Limetal
12. 3. 16 Velim, Rockový ples
So, 20:00 Sokolovna
+ kapely: Kiss company, Snails rock
Plakát
10. 3. 16 Praha, Pomoc pro COLECTIV
Čt, 17:00 Storm Club , Tachovské náměstí 5, Praha 3 mapa
+ kapely: Dotohodu, Pištův sklep, Ukrutnej Milouš, Strahov, Pepa Lábus,...
5. 3. 16 Praha, Křest alba 'One' skupiny Fancy Foxx
So, 20:00 Rock Café , Národní 20, Praha 1 mapa
+ kapely: Fancy Foxx, Curlies
2015
31. 12. 15 Praha, Prasárna Rádia Beat
Čt Restaurace Klamovka, Klamovka 2051, Praha 5 – Košíře
+ kapely:
28. 11. 15 Lípa (u Havlíčkova Brodu) ZRUŠENO!!
So, 20:00
+ bands: + Nice Navels, Vosa
16. 11. 15 Loudness (JAP), Nová Chmelnice
Po, 20:00 Nová Chmelnice , Koněvova 219, Praha 3 mapa
+ kapela: Loudness 499,- +
Plakát
14. 11. 15 Tábor, Hotel Palcát
So, 20:00 Hotel Palcát , 9. května 2471/2, 390 02 Tábor mapa
+ kapela: TŘI SESTRY
13. 11. 15 Trnava (SK), Punk'n'roll night
Pá, 21:00 Artklub , Hlavná 17, 917 01 Trnava mapa
+ kapela: Awareness 4€
12. 11. 15 Kolín, Blaze Bayley
Čt, 20:00 Městský společenský dům, Zámecká 109, Kolín mapa
+ kapela: Blaze Bayley & Twin Dragons 299,- +
  7. 11. 15 Velim
So, 20:00
+ kapely: Na chlupy voskem band
23. 10. 15 Kolín
Pá, 21:00 U Vodvárků , Veltrubská 330, Kolín mapa
+ kapely: Parademarche 100,-/150,-
21. 10. 15 Křest CD Dirty And Dangerous
St, 21:00 Vagon , Národní 25, Praha 1 map
Kmotři: Supice, Standa Rubáš, Miloš Meier a Michal Pavlíček
19. 9. 15 Doubí, Bestiální Motopařenice
So, 22:00
11. 9. 15 Eichkult 2015
Dorsheim Rümmelsheim bei Bingen am Rhein
+kapely: Raw, Mandrake´s Monster, Novon, Kapriola, Nil, Die verflixte Band
8. 9. 15 Praha, Rock Café
Út, 20:00 Rock Café , Národní 20, Praha 1 mapa
+ kapely: Lajna ZDARMA
29. 8. 15 Mini Rock Festival, Hostivice
So Hostivice, hřiště pod hrází Litovického rybníka mapa
+ kapely: dobrovolné
Plakát
22. 8. 15 Na plech 2015, Vrdy (KH)
So, 18:20 mapa
+ kapely: ZakázanÝ ovoce; Toroid, Gun Alchemy,... 242,-
21. 8. 15 Brusné, Rybníčky Zrušeno
Pá, 20:00
+ kapely: Betonika 100,-
14. 8. 15 Rock of Sadská 2015
Jezero Sadská mapa
+ kapely: Destruction, Dymytry, Debustrol,... 320,-
31. 7. 15 Rock Park 2015
Pá, 23:40 Týnec nad Sázavou mapa
+ kapely: Miloš Dodo Doležal, Miro Šmajda & Terrapie, Five o´clock tea,... 320,-
24. 7. 15 Herborn festival
Herborn (Hessen, Německo)
+ kapely:
18. 7. 15 Backstage of Stařeč 2015
So Stařeč u Třebíče
+ kapely:
11. 7.15 Vizovice, Masters Of Rock
So, 10:00
+kapely: Nightwish, Hammerfall, Gotthard, Crucified Barbara,...
27. 6. 15 Kutná Hora, Pivní slavnosti Lorec
So
+ kapely: Škwor, Medvěd 009, ...
20. 6. 15 Slánský Tuplák
So, 17:30
+ kapely: zakázanÝ ovoce,...
12. 6. 15 Kosova Hora u Sedlčan
Pá, 20:00
+kapely: Rock Wonder
 4. 6. 15 Adam Bomb
Čt, 20:00 Modrá Vopice, Spojovací 12, Praha 9 mapa
+kapely: Adam Bomb
Plakát
 1. 5. 15 Praha, Chapeau Rouge
Pá, 20:00 Chapeau Rouge , Jakubská 2, Praha 1 mapa
+ kapely: Brain's All Gone (PL), Stand Back 20 Feet, Bright Session 100,-
25. 4. 15 Beroun
So, 20:00 Rock Club Prdel , Václavské nám.24, Beroun-Závodí mapa
+ kapely: Doctor Triceratops, UHR
17. 4. 15 Praha, Rock Café
Rock Café, Národní 20, Praha 1 mapa
+ kapely: Prague Conspiracy, Dirty Blondes
 3. 4. 15 GIRLSCHOOL (UK) + The Agony
Pá, 19:00 Nová Chmelnice , Koněvova 219, Praha 3 mapa
Plakát
27. 3. 15 Praha, Rock Café
Pá, 20:00 Rock Café, Národní 20, Praha 1 mapa
+kapely Hero From Zero, The Backroad Deals 50,-
2014
31.12.14 Silvestr v Rock Café
St, 19:00 Rock Café, Národní 20, Praha 1 mapa
+ kapely: The Chancers, Carlos & His Coyotes, Flaming Cocks
 8.12.14 Ostrava, Garage, TERRANA European Tour
Po, 20:00 Rock & Roll GARAGE , Martinovská 3262/50, Ostrava - Martinov mapa
+ kapely: Terrana Band 350,-/450,-
 7.12.14 Pardubice, ABC klub, TERRANA European Tour
Ne 20:00 ABC klub , Štolbova 2665, Pardubice mapa
+ kapely: Terrana Band 350,-
 6.12.14 Zlín, Masters Of Rock Café, TERRANA European Tour
So, 20:00 Masters Of Rock Cafe , Tyršovo nábřeží 5497, Zlín - Čepkov mapa
+ kapely: Terrana Band
 4.12.14 Brno, Melodka, TERRANA European Tour
Čt, 19:30 Klub Melodka , Kounicova 20, Brno mapa
+ kapely: Terrana Band 360,-
 3.12.14 Plzeň, Pod Lampou, TERRANA European Tour
St, 20:00 Divadlo Pod lampou , Havířská 11, Plzeň mapa
+ kapely: Terrana Band 350,-
 2.12.14 Praha, Nová Chmelnice, TERRANA European Tour
Út, 20:00 Nová Chmelnice , Koněvova 219, Praha 3 mapa
+ kapely: Terrana Band 350,-
22.11.14 Karlovy Vary, Slash Bar
So, 20:00 Slash Bar , S. K. Neumanna 345/2, Karlovy Vary mapa
+ kapely: The Backroad Deals
15.11.14 Kroměříž
So, 20:00 Stará Masna , Hulínská 2352, Kroměříž mapa
+ kapely: Metalica revival
14.11.14 Praha, Punk-Rock Ladies On Stage
Pá, 18:00 Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1 mapa
+ kapely: Sour Bitch (CZ), Brain's All Gone (PL) TBA
Plakát
 8.11.14 Hradec Králové, Striga
So, 20:00 Music Bar Striga , Karla IV 430, Hradec Králové mapa
+ kapely: Xenon, Yago
 7.11.14 Mělník
Pá, 20:00 Klub Kanál , Nová 99, Mělník mapa
+ kapely: Backroad Deals
 6.11.14 Praha, Strahov 007, Adam Bomb, "Fuck this" tour
Čt, 20:00 Klub 007 Strahov , Blok 7, Chaloupeckého 7, Praha 6 mapa
+ kapely: Adam Bomb 180,-
 5.11.14 Kutná Hora, Adam Bomb, "Fuck this" tour
St, 20:00 Klub "Česká 1" , Česká 983, Kutná hora mapa
+ kapely: Nasty Ratz, Adam Bomb 150,-
24.10.14 Loučná (Lom u Litvínova) ZRUŠENO
Pá, 20:00 Penzion Anšajba, Podkrušnohorská 83, Loučná mapa
+ kapely: Green Day Prague Idiots 150,-
10.10.14 Kolín
Pá, 21:00 U Vodvárků , Veltrubská 330, Kolín mapa
+ kapely: Pumpa 150,-
20.9.14 Liberec, Viadukt
So, 21:00 Klub Viadukt , Švermova 19, Liberec mapa
+ kapely: Nobody Knows TBA
30.8.14 Mini Rock Festival, Hostivice
So, 16:30 Hostivice, hřiště pod hrází Litovického rybníka mapa
+ kapely: Tasted, Osm Setin Bez Jídla, Badys, Ampér dobrovolné
Plakát
23.8.14 Stará Masna Open Air
So, 11:00 SMOAF, Morkovice u Kroměříže mapa
+ kapely: Nobody Knows, Atari Terror, Bitch and Chips, Vanessa,... 350,-
9.8.14 Kosova Hora u Sedlčan
So
+ kapely: Green Day Revival TBA
1.8.14 Herborn (Hessen, Německo)
Pá, 21:00
+ kapely:
19.7.14 The Legends Rock Fest, Hořice
So, 11:00 Autocamp u Masarykovy věže, Maixnerova 1613, Hořice (Jičín) mapa
+ kapely: Škwor, Dymytry, Komunál, Arakain, Kamil Střihavka
Nobody Knows, K2, Miloš DODO Doležal, Debustrol,...
330,-
19.7.14 Wheels&Wings, Motosraz Broumov
So, 19:30 Wheels & Wings, Letiště Broumov mapa
+ kapely: Black Sabbath Tribute, Divokej Bill revival band, Dargis 190,-
5.7.14 Nové Dvory u Kutné Hory, Rockové léto 2014
So, 21:00 Zámecká restaurace, Masarykovo náměstí 300, Nové Dvory mapa
+ kapely: Motorband
27.6.14 Horšovský Týn, Rock Fest Slunovrat
Pá, 21:00 kemp Podhájí, Horšovský Týn
+ kapely: zakázanÝovoce, Relaxis, Zvlášňý škola,... od 300,-
28.6.14 Praha, Vagon
So, 20:30 Vagon Klub , Národní 25, Praha 1 mapy
+ kapely: Green Day Prague Idiots
21.6.14 Trhové Sviny, AFOD Festival 2014
So
+ kapely: Darkfall, Inferno, Isacaarum, Mater Monstifera, Gutalax, .. TBA
Plakát
7.6.14 Kladruby, KladRockFest 2014
So, 20:30 Kladruby u Stříbra, okr. Tachov, areál fotbalového hřiště mapa
+ kapely: Morčata na útěku, Digger, Curlies, Dymytry,... TBA
Plakát
6.6.14 Praha, Chapeau Rouge
Pá, 19:00 Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1 mapa
+ kapely: Heavy Passion a Furiapolis (FR) 100,-
Plakát
23.5.14 Praha, Modrá Vopice, Benefiční koncert pro Lucku Jaklovou
Pá, 18:00 Modrá Vopice, Spojovací 12, Praha 9 mapa
+ kapely: Attack The Hero, Green Day Revival, Poppy Seed Grinder, Belligerence 100,-
Plakát
5.3.14 Praha, Cross Club
St, 19:00 Cross Club, Plynární 1096/23 , Praha 7 mapa
Kapely: Frontline, Green Day Revival ZDARMA
Jaké to tam bylo:     Plakát     Fotky a videa
2013
21.12.13 Praha, Barča
So, 18:00 KD Barikádníků , Saratovská 20, Praha10
Kapely: Black Bull, Doga, Aleš Brichta Project
20.12.13 České Budějovice, Velbloud
Pá, 19:30 Mighty Bar Velbloud , U Tří Lvů 4, Č. Budějovice mapa
Kapely: Hypnos, Mater Monstifera, The Agony
6.12.13 Liberec, Viadukt
Pá, 20:00 Klub Viadukt , Švermova 19, Liberec mapa
Kapely: Sleazy RoXxX, The Agony a She&Me 100,-
22.11.13 Komorní oslava 15-ti let existence POPPY SEED GRINDER 100,-
Pá, 19:00 Klub Kain , Husitská 3, Praha mapa
Kapely: Poppy Seed Grinder,Darkfall (AT), Belligerence